Loading...

Serwery dedykowane i VPS

Konfiguracja i zarządzanie serwerami klientów. Kompetetnie.


Posiadamy w ofercie zarządzane przez naszych specjalistów serwery oraz VPSy oparte o systemy Linux lub Windows Server. Ze względy na indywidualne oczekiwania każdego z klientów i nasze indywidualne podejście do każdej sprawy, prosimy o kontakt w sprawie analizy Państwa potrzeb i przygotowania spersonalizowanej oferty.

Nasza oferta zawsze zawiera:


Co to jest server VPS?

Serwer VPS jest to zwirtualizowany serwer dedykowany. Pozwala na wykonywanie praktycznie wszystkich operacji jak na serwerze dedykowanym. Klient otrzymuje dostęp administratora (root) do serwera vps, możliwość instalowania własnych aplikacji i konfigurowania ich według własnych potrzeb. VPS zawiera swój własny system plików, procesów, użytkowników, aplikacji i alokacji zasobów co zapewnia pełną kontrolę nad aplikacjami i zasobami serwera.

Co to jest serwer dedykowany?

Serwery dedykowane zapewniają Ci dowolność instalacji oprogramowania czy konfiguracji domyślnego systemu operacyjnego na serwerze (Debian, Centos, Windows, Ubuntu itd.), świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju złożonych projektach, do których potrzebne są wyższe niż na hostingu współdzielonym zasoby, możliwości i gwarantowane parametry czy dowolność konfiguracji. Markowe serwery dedykowane wyposażone są w najlepsze podzespoły o ogromnej wydajności, najlepsze procesory przystosowane do stabilnej i całodobowej pracy. All works