Loading...

Serwis IT

Pełen zakres usług związanych z naprawą, diagnostyką oraz modernizacją sprzętu komputerowego i serwerowego. Kompetetnie. 


Zajmujemy się tworzeniem oraz wprowadzaniem optymalnych, kompleksowych rozwiązań informatycznych i multimedialnych, dedykowanych użytkownikom prywatnym oraz lokalnym przedsiębiorcom. Konsulting dotyczy zarówno doboru sprzętu, pomocy w zakupie jak i usprawnieniu dostępnych już elementów wyposażenia. Będą to zarówno sieci WIFI, infrastruktury multimedialne, centra domowej rozrywki, konsole do gier jak i montaże sprzętu audio-video.

Wdrażamy i opiekujemy się systemami księgowymi głównie opartymi o oprogramowanie Comarch. Naszym atutem jest zespół który nie tylko zna się na obsłudze systemów magazynowo-księgowych od strony informatycznej, ale również posiada szeroką wiedzę na temat funkcjonowania systemów magazynowo-handlowych oraz księgowo-płacowych z uwzględnieniem pełnej księgowości kontowej od strony użytkowej, przez co szybciej i rzetelniej możemy wdrożyć i nadzorować działanie programu oraz pomagać w bieżącym jego użytkowaniu.

Korzystając z naszej kompleksowej oferty, macie Państwo pewność, że poszczególne zadania realizują wykwalifikowani ludzie, należący do grupy najlepszych w swojej dziedzinie.

Wsparcie użytkownika:

Administracja serwerami, sieci komputerowe:

Bezpieczeństwo danych/systemów:

Sieci teleinformatyczne:

Doradztwo, opieka informatyczna: All works